دریافت آنلاین نسخه

مشاوره و دریافت نسخه

با تکمیل فرم زیر شما عزیزان می توانید بدون مراجعه فیزیکی و یا تماس با داروخانه از وضعیت اقلام نسخه ی خود آگاه گردید. پس از دریافت تصویر نسخه همکاران ما با شما در تماس خواهند بود تا شما را در دریافت اقلام دارویی مورد نیازتان یاری نمایند.در صورت نیاز به داروی خاص و یا داروی کمیاب در نسخه ی خود،  قلم دارویی مربوطه را در قسمت ” نام دارو مورد نیاز ” فرم مربوطه وارد نموده تا در صورت موجودی به شما اطلاع رسانی گردد. همچنین در صورت نیاز به ساخت داروی ترکیبی ( ساختنی ) در نسخه ی خود می توانید جهت اطلاع از امکان ساخت از فرم زیر استفاده نمایید. در صورتی که نام داروی مورد نیاز و یا سایر اطلاعات داخل فرم برای شما مشخص نبود عبارت ” نامشخص” را در قسمت مربوطه وارد نمایید. 

لازم به ذکر است که بنابر قوانین سازمان غذا و دارو تحویل نسخ به صورت حضوری و توسط دکتر داروساز صورت می پذیرد.

دریافت نسخه

دریافت نسخه  انتخاب نوع نسخه  • نحوه ی تهیه ی اقلام دارویی نسخه :

  تهیه ی داروهای کمیاب، داروهای خاص و حتی برخی از مکمل های موجود در نسخه همواره یک چالش برای بسیاری از بیماران و عامل سردرگمی و تشویش آنها بوده است. شما عزیزان می توانید با تکمیل فرم مربوطه بدون نیاز به مراجعه ی حضوری به داروخانه و یا تماس تلفنی از وضعیت موجودی اقلام دارویی داروخانه مطلع گشته و در صورت نیاز در خصوص نحوه ی تهیه ی آنها با ما مشورت نمایید.پس از تکمیل اطلاعات فرم مربوطه در صورت موجودی موارد ذکر شده در نسخه همکاران ما در اولین فرصت با شما در ارتباط خواهند بود و شما را در تهیه ی نسخه ی خود راهنمایی می نمایند. لازم به ذکر است که این فرم صرفا در جهت رفاه حال شما عزیزان خصوصا در ساعات شلوغی، طراحی شده و شما همواره می توانید  به کمک شماره تماس داروخانه مستقیما با ما در ارتباط بوده و یا از رابط امور مشتریان سایت ( آیکون آبی پایین صفحه ) جهت چت مستقیم با همکاران ما استفاده نمایید.

  شما می توانید از فرم بالا جهت اطلاع از موارد ذیل استفاده نمایید :

  • اطلاع از موجودی اقلام دارویی نسخه جهت تهیه
  • اطلاع و مشاوره جهت تهیه ی قلم دارویی خاص و یا داروی کمیاب نسخه
  • اطلاع از امکان تهیه و ساخت داروی ترکیبی موجود در نسخه 
  • اطلاع و تهیه ی مکمل های دارویی کمیاب

  در نهایت لازم به ذکر است که بنابر قوانین سازمان غذا و دارو تهیه ی داروهای نسخه ای تحت نظارت دکتر داروساز به صورت حضوری صورت می پذیرد.

  با توجه به اینکه برخی از داروهای خاص و کمیاب تنها توسط مراکز دولتی تامین و توزیع می گردند شما می توانید از طریق کلیک بر روی لینک زیر لیست و اطلاعات تماس برخی ازین مراکز را مشاهده نمایید.

  داروخانه ها و مراکز دولتی توزیع داروهای کمیاب

  ما در دارو247 همواره آرزومند سلامت و تندرستی شما هستیم .